Tento blog je ve veliké rekonstrukci...

Listopad 2010

3.Díl: Lumpačiny kocourka Mourka- První lumpárna je na cestě!

20. listopadu 2010 v 11:09 | Gabuldik
(Nyní v roli Mourka) Mourek se pomalu plíží k pokoji Amandy.Hodiny ukazovali teprve 6:00 a kocourek proskočil dveřmi které Anna včera večer zapomněla zavřít. Pohlédl na Amandu která si v růžovém pelechu pospávala. Mourek popošel k posteli a slaďounce zamňoukal a čekal pozornost. V tom se Amanda převalila na druhý konec postele a omylem shodila jeden ze deseti polštářků na zem těsně vedle Mourečka,až z toho odskočil.Pomalu se začal seznamovat s polštářem a pak už se začal zabírat do trhání polštáře. Když byl se svým výtvorem hotov,natočil jemně hlavičku na stěnu a podivil se Amandinymu nepříjemnému chrápání. Opět,nyní trochu více zamňoukal.Amanda se opět převalila a zase spadl polštářek na zem až Mourek uskočil. Pak se na něj z plna hrdla pustil. Opět zamňoukal,ale už tak hlasitě, že se Amanda svalila na zem a když otevřela oči,před sebou  na zemi měla vrnícího Mourka jak se k ní lísá a na zemi peří z polštářků kterým bylo nahrabáno do slova: Amanda chrápe jako starý dědek!

(vím, je to nudné ale nic mě nenapadalo,tak mě napadlo chrápání.Vím ,trochu nereálné aby kočka uměla vytvářet z peří slova,ale tak už to prostě je. :-D)

Nový design,neaktivní spolumajitelka a nefungující psaní článků!

18. listopadu 2010 v 17:38 | Gabuldik |  Aktuality
bfd


Tak lidičky..... jistě jste si povšimli, že se tu dlouho neukázal žádný článek a taky nový design je tu a nezapomeňme ani na naší novou spolumajitelku.

ŽÁDNÝ ČLÁNEK=
No.... vysvětlení je takové, již několikrát jsem chtěla napsat článek ale mám menší problém. :-( Nefunguje mi psaní článků.Teď mi to už ale začalo fakčit tak bych tento týden asi ještě něco přidala co říkáte? :-)

NOVÝ DESIGN=
No... tak ten minule nový se mi až na pár mini chybiček líbil....ale protože se dlouho před tím designem nikdo neozíval že na něm pracuje tak jsem ještě před tím se domluvila se Sinai na další design bez toho,abych vůbec věděla že nějaký jiný bude. No a taky se mi trochu pokazil,jak jsem psala v minulém článku takže jsem ráda že mám nový a ještě k tomu rubriky zpravené. Takže vše OK. :-) Doufám že se vám líbí. :-D Sinai je fakt skvělá. :-)

NOVÁ SPOLUMAJITELKA=
No.... tak já už jsem vám v minulém článku psala že je tu nová spolumajitelka... ale jak se zdá,i přes to,že jsem jí už i psala e-mail aby se vám představila a začala se zapojovat, stále se nic od ní nepřidalo a tak doufám že se brzy objeví jinak budu hledat dalšího. Taky se ještě podívám po někom kdo by chtěl spolupracovat na tomto blogu. :-)Takže kdyby někdo měl zájem tak určitě napište ale pouze pod podmínkou že budete aktivní a chci vidět od vás články. :-D Protože už opravdu potřebujeme zoufale někoho,kdo by nám pomohl s tou aktivitou no.... tak doufám že se zájemce ukáže. :-D

TENTO TÝDEN=
Chtěla bych ještě tento týden stihnout další díl k příběhu ale nevím jak mi bude čas. :-) Taky bych chtěla co nejdříve sehnat nová Affska a ty staré roztřídit na ty co nechám a na ty co vyhodím. :-( Takže zase kdo by měl zájem být našim Affskem tak napište buď sem do komentářů nebo na e-mail: Givsi@seznam.cz:
1.Pravé jméno
2.Nick
3.Odkaz na tvůj blog
4.Tvůj e-mail